LI98C-100-100-0.2
Part Number:
LI98C-100-100-0.2
Description:
THERM PAD 100MMX100MM W/ADH WHT
Outline :
100.00mm x 100.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
1.8W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0080" (0.203mm)