TG-AL373-33.9-33.9-1.0-0
Part Number:
TG-AL373-33.9-33.9-1.0-0
Description:
THERM PAD 33.9X33.9MM YLW
Outline :
33.90mm x 33.90mm
Product Status :
Active
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
1.7W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0394" (1.000mm)