T62-2-100-100-0.2
Part Number:
T62-2-100-100-0.2
Description:
THERM PAD 100MMX100MM W/ADH
Adhesive :
Adhesive - One Side
Backing, Carrier :
Polyethylene-Terephthalate (PET)
Outline :
100.00mm x 100.00mm
Thermal Conductivity :
5.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0080" (0.203mm)