TG-AL373-24.2-24.2-1.0-0
Part Number:
TG-AL373-24.2-24.2-1.0-0
Description:
THERM PAD 24.2MMX24.2MM YLW
Outline :
24.20mm x 24.20mm
Product Status :
Active
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
1.7W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0394" (1.000mm)