TG-APC93-24-21.01-1.0-0
Part Number:
TG-APC93-24-21.01-1.0-0
Description:
THERM PAD 24MMX21.01MM GRAY
Color :
Gray
Outline :
24.00mm x 21.01mm
Product Status :
Active
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0394" (1.000mm)