DC0011/15-TG-A482K-0.1-0
Manufacturer:
T-Global Technology
Part Number:
DC0011/15-TG-A482K-0.1-0
Category:
Pads, Sheets
Description:
THERM PAD 21.84MMX18.79MM RED
Manufacturer :
T-Global Technology
Category :
Pads, Sheets
Adhesive :
Backing, Carrier :
Color :
Red
Material :
Silicone
Outline :
21.84mm x 18.79mm
Product Status :
Active
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
2.3W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0039" (0.100mm)