TG-AH486-DIA66-0.5-0
Part Number:
TG-AH486-DIA66-0.5-0
Description:
THERM PAD 66MM DIA GRAY
Outline :
66.00mm Dia
Product Status :
Active
Shape :
Round
Thermal Conductivity :
3.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0197" (0.500mm)