TG-APC93-20-20-4.0-0
Part Number:
TG-APC93-20-20-4.0-0
Description:
THERM PAD 20MMX20MM GRAY
Outline :
20.00mm x 20.00mm
Product Status :
Active
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.157" (4.00mm)