TG-A6200-15.9-3-1.0
Part Number:
TG-A6200-15.9-3-1.0
Description:
THERM PAD 15.9MMX3MM BLUE
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Outline :
15.90mm x 3.00mm
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
6.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0394" (1.000mm)