GT15-32-25-0.23-0
Manufacturer:
T-Global Technology
Part Number:
GT15-32-25-0.23-0
Category:
Pads, Sheets
Description:
THERM PAD 32MMX25MM W/ADH YELLOW
Manufacturer :
T-Global Technology
Category :
Pads, Sheets
Adhesive :
Adhesive - One Side
Backing, Carrier :
Fiberglass
Color :
Yellow
Material :
Outline :
32.00mm x 25.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
1.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0090" (0.229mm)