T62-20-20-0.13
Part Number:
T62-20-20-0.13
Description:
THERM PAD 20MMX20MM BLACK
Outline :
20.00mm x 20.00mm
Thermal Conductivity :
20W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0050" (0.127mm)