T62-15-15-0.13
Manufacturer:
T-Global Technology
Part Number:
T62-15-15-0.13
Category:
Pads, Sheets
Description:
THERM PAD 15MMX15MM BLACK
Manufacturer :
T-Global Technology
Category :
Pads, Sheets
Adhesive :
Backing, Carrier :
Color :
Black
Material :
Graphite
Outline :
15.00mm x 15.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
20W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0050" (0.127mm)