TG-A4500-100-100-5.0
Part Number:
TG-A4500-100-100-5.0
Description:
THERM PAD 100MMX100MM PURP
Outline :
100.00mm x 100.00mm
Product Status :
Active
Thermal Conductivity :
4.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.197" (5.00mm)