T69-295-295-0.017-0
Part Number:
T69-295-295-0.017-0
Description:
THERM PAD 295MMX295MM GRAY
Outline :
295.00mm x 295.00mm
Product Status :
Active
Thermal Conductivity :
11W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0007" (0.017mm)