LI98-320-320-0.15
Part Number:
LI98-320-320-0.15
Description:
THERM PAD 320X320MM W/ADH WHT
In Stock:
1
Outline :
320.00mm x 320.00mm
Thermal Conductivity :
0.9W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0060" (0.152mm)