TG-A1250-20-20-4.0
Part Number:
TG-A1250-20-20-4.0
Description:
THERM PAD 20MMX20MM GREEN
Outline :
20.00mm x 20.00mm
Thermal Conductivity :
12.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.157" (4.00mm)