TG-A4500-40-40-3.0
Part Number:
TG-A4500-40-40-3.0
Description:
THERM PAD 40X40MM PURP
In Stock:
1
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Outline :
40.00mm x 40.00mm
Thermal Conductivity :
4.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.118" (3.00mm)