LI98-150-150-0.15
Part Number:
LI98-150-150-0.15
Description:
THERM PAD 150MMX150MM W/ADH WHT
In Stock:
11
Outline :
150.00mm x 150.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
0.9W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0060" (0.152mm)