TG-APC93-25-25-3.0-0
Part Number:
TG-APC93-25-25-3.0-0
Description:
THERM PAD 25MMX25MM GRAY
Color :
Gray
Outline :
25.00mm x 25.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.118" (3.00mm)