TG-A4500-30-30-3.0
Part Number:
TG-A4500-30-30-3.0
Description:
THERM PAD 30MMX30MM PURP
Outline :
30.00mm x 30.00mm
Product Status :
Active
Thermal Conductivity :
4.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.118" (3.00mm)