DC0001/14-TG-A482K-0.1-0
Part Number:
DC0001/14-TG-A482K-0.1-0
Description:
THERM PAD 45.21X31.75MM RED
Color :
Red
Material :
Silicone
Outline :
45.21mm x 31.75mm
Thermal Conductivity :
2.3W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0039" (0.100mm)