TG-A1660-15-15-0.5
Part Number:
TG-A1660-15-15-0.5
Description:
THERM PAD 15MMX15MM GRAY
Outline :
15.00mm x 15.00mm
Thermal Conductivity :
16.6W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0197" (0.500mm)