TG-A4500-15-15-2.0
Part Number:
TG-A4500-15-15-2.0
Description:
THERM PAD 15MMX15MM PURP
Outline :
15.00mm x 15.00mm
Product Status :
Active
Thermal Conductivity :
4.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0790" (2.000mm)