TG-A3500-15-15-3.0
Part Number:
TG-A3500-15-15-3.0
Description:
THERM PAD 15MMX15MM YLW
Outline :
15.00mm x 15.00mm
Thermal Conductivity :
3.5W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.118" (3.00mm)