TG-A9000-100-100-0.5
Manufacturer:
T-Global Technology
Part Number:
TG-A9000-100-100-0.5
Category:
Pads, Sheets
Description:
THERM PAD 100MMX100MM PINK
In Stock:
9
Manufacturer :
T-Global Technology
Category :
Pads, Sheets
Adhesive :
Backing, Carrier :
Color :
Pink
Material :
Outline :
100.00mm x 100.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
9.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0197" (0.500mm)