TG-AH486-30-30-1.5-1A
Part Number:
TG-AH486-30-30-1.5-1A
Description:
THERM PAD 30MMX30MM W/ADH GRAY
Adhesive :
Adhesive - One Side
Outline :
30.00mm x 30.00mm
Product Status :
Active
Thermal Conductivity :
3.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0591" (1.500mm)