TG-T1000-59-59-0.25-5PT
Part Number:
TG-T1000-59-59-0.25-5PT
Description:
THERM TAPE 59X59MM W/ADH WHT
In Stock:
1
Outline :
59.00mm x 59.00mm
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
1.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0100" (0.254mm)