TG-A6200-5-5-0.5
Part Number:
TG-A6200-5-5-0.5
Description:
THERM PAD 5X5MM BLUE
In Stock:
336
Outline :
5.00mm x 5.00mm
Thermal Conductivity :
6.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0197" (0.500mm)