TG-T1000-20-20-0.25-5PT
Part Number:
TG-T1000-20-20-0.25-5PT
Description:
THERM TAPE 20MMX20MM W/ADH WHT
Outline :
20.00mm x 20.00mm
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
1.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0100" (0.254mm)