T62-310-310-0.13
Part Number:
T62-310-310-0.13
Description:
THERM PAD 310MMX310MM BLACK
Outline :
310.00mm x 310.00mm
Thermal Conductivity :
20W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0050" (0.127mm)