LI98-1140-27-0.25
Part Number:
LI98-1140-27-0.25
Description:
THERM PAD 1.14MX27MM W/ADH WHITE
Outline :
1.14m x 27.00mm
Product Status :
Active
Thermal Conductivity :
0.9W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0100" (0.254mm)