T62-1-15-15-0.16
Part Number:
T62-1-15-15-0.16
Description:
THERM PAD 15MMX15MM W/ADH BLACK
Adhesive :
Adhesive - One Side
Outline :
15.00mm x 15.00mm
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
15W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0063" (0.160mm)