TG-A2200-10-10-2.0
Part Number:
TG-A2200-10-10-2.0
Description:
THERM PAD 10MMX10MM GRAY
Adhesive :
Tacky - One Side
Backing, Carrier :
Color :
Gray
Outline :
10.00mm x 10.00mm
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
2.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0790" (2.000mm)