TG-A486G-640-320-5.0-0
Part Number:
TG-A486G-640-320-5.0-0
Description:
THERM PAD 640MMX320MM GRAY
In Stock:
3
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Outline :
640.00mm x 320.00mm
Thermal Conductivity :
6.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.197" (5.00mm)