TG-A6050-320-320-5.0
Part Number:
TG-A6050-320-320-5.0
Description:
THERM PAD 320X320MM RED
In Stock:
7
Outline :
320.00mm x 320.00mm
Thermal Conductivity :
6.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.197" (5.00mm)