TG-A6050-310-310-2.0
Part Number:
TG-A6050-310-310-2.0
Description:
THERM PAD 310MMX310MM RED
In Stock:
2
Material :
Silicone
Outline :
310.00mm x 310.00mm
Thermal Conductivity :
6.3W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0790" (2.000mm)