TG-A486A-320-320-5.0-0
Part Number:
TG-A486A-320-320-5.0-0
Description:
THERM PAD 320X320MM HENNA
In Stock:
8
Color :
Henna
Outline :
320.00mm x 320.00mm
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
4.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.197" (5.00mm)