TG-A6200-325-325-1.5
Part Number:
TG-A6200-325-325-1.5
Description:
THERM PAD 325X325MM BLUE
In Stock:
11
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Outline :
325.00mm x 325.00mm
Product Status :
Obsolete
Thermal Conductivity :
6.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0591" (1.500mm)