TG-A373L-310-310-3.0-0
Part Number:
TG-A373L-310-310-3.0-0
Description:
THERM PAD 310MMX310MM YLW
In Stock:
19
Outline :
310.00mm x 310.00mm
Thermal Conductivity :
1.6W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.118" (3.00mm)