TG-A375S-320-320-1.0-0
Part Number:
TG-A375S-320-320-1.0-0
Description:
THERM PAD 320X320MM GRAY
In Stock:
25
Outline :
320.00mm x 320.00mm
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
1.6W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0394" (1.000mm)