PK504-160-160-4.0
Part Number:
PK504-160-160-4.0
In Stock:
17
Outline :
160.00mm x 160.00mm
Thermal Conductivity :
5.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.157" (4.00mm)