N800AH-160-160-0.5
Manufacturer:
Shiu Li Technology
Part Number:
N800AH-160-160-0.5
Category:
Pads, Sheets
Description:
THERM PAD 160MMX160MM PINK
In Stock:
15
Manufacturer :
Shiu Li Technology
Category :
Pads, Sheets
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Backing, Carrier :
Color :
Pink
Material :
Non-Silicone
Outline :
160.00mm x 160.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
7.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0200" (0.508mm)