PK504-160-160-1.5
Part Number:
PK504-160-160-1.5
In Stock:
18
Outline :
160.00mm x 160.00mm
Thermal Conductivity :
5.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0591" (1.500mm)