AT900P-320-300-0.14
Manufacturer:
Shiu Li Technology
Part Number:
AT900P-320-300-0.14
Category:
Pads, Sheets
Description:
THERM TAPE 320X300MM BRN
In Stock:
15
Manufacturer :
Shiu Li Technology
Category :
Pads, Sheets
Adhesive :
Backing, Carrier :
Polyimide
Color :
Brown
Material :
Polyimide
Outline :
320.00mm x 300.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
1.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0060" (0.152mm)