TG-A6050-28-28-1.0
Part Number:
TG-A6050-28-28-1.0
Description:
THERM PAD 28MMX28MM RED
In Stock:
102
Outline :
28.00mm x 28.00mm
Thermal Conductivity :
6.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0394" (1.000mm)