TG-A2030-20-10-3.0
Part Number:
TG-A2030-20-10-3.0
Description:
THERM PAD 20MMX10MM WHT
In Stock:
232
Color :
White
Material :
Silicone Elastomer
Outline :
20.00mm x 10.00mm
Product Status :
Obsolete
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.118" (3.00mm)