TG-A2030-10-10-5.0
Part Number:
TG-A2030-10-10-5.0
Description:
THERM PAD 10MMX10MM WHT
In Stock:
436
Color :
White
Material :
Silicone Elastomer
Outline :
10.00mm x 10.00mm
Product Status :
Obsolete
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.197" (5.00mm)