TG-A2030-10-10-3.0
Part Number:
TG-A2030-10-10-3.0
Description:
THERM PAD 10MMX10MM WHT
In Stock:
896
Outline :
10.00mm x 10.00mm
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.118" (3.00mm)