TG-A373S-310-310-5.0-1A
Part Number:
TG-A373S-310-310-5.0-1A
Description:
THERM PAD 310MMX310MM W/ADH YLW
In Stock:
2
Adhesive :
Adhesive - One Side
Material :
Silicone
Outline :
310.00mm x 310.00mm
Product Status :
Active
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.197" (5.00mm)