TG-A20KX-285-190-2.5-2A
Part Number:
TG-A20KX-285-190-2.5-2A
Description:
THERM PAD 285MMX190MM GRAY
In Stock:
9
Adhesive :
Tacky - Both Sides
Outline :
285.00mm x 190.00mm
Thermal Conductivity :
2.0W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0984" (2.500mm)